Основні райдержадміністрацій з 13 червня по 17 червня 2016 року

Основні райдержадміністрацій  з  13 червня   по  17  червня   2016  року

13.06.2016

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.03.2016 року № 92  «Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району».

2. Про  роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до виконкому Харсіцької  сільської  ради  протягом  2015 року та  січня-травня  2016  року,  відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів  місцевого  самоврядування».

3. Про стан виконання розпорядчих актів  та  доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів  виконавчої  влади,  голів обласної  та районної державних  адміністрацій  за  травень  2016 року.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Пряма телефонна лінія із  начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу та керівниками   окремих  сільськогосподарських  підприємств району за участю    першого заступника голови  районної державної адміністрації з  питання: «Про стан підготовки  до  збирання урожаю ранніх зернових та зернобобових культур в сільськогосподарських  підприємствах  району».

Нарада  у начальника  управління  соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

14.06.2016

Пряма телефонна лінія із  заступником начальника  Лохвицького  об’єднаного управління  Пенсійного  фонду  України  Полтавської області.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації  із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

15.06.2016

09.00 -14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Мелехівської  та  Луговиківської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

10.00 -13.00

Пряма телефонна лінія  із  начальником  фінансового управління  райдержадміністрації.

Нарада  у  першого заступника голови  районної державної адміністрації  з  питання: «Про  хід підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років».

16.06.2016

Пряма телефонна лінія  із  в.о.  начальника  управління Держпродспоживслужби  в  Чорнухинському  районі.

10.00 -14.00

Особистий прийом  громадян  заступником  голови  райдержадміністрації.

Нарада  у  начальника фінансового управління   райдержадміністрації  із працівниками управління  з  актуальних   питань.

17.06.2016

Пряма телефонна лінія  із  начальником  відділу агропромислового  розвитку  райдержадміністрації.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  з  питання: «Про хід підготовки до проведення в районі заходів з нагоди відзначення 20-ї річниці  Конституції України та Дня молоді».

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із   заступником голови районної державної адміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації       /підписано/    Н.Г. Бондаренко