Основні заходи райдержадміністрацій із 13 лютого по 17 лютого 2017 року

Основні заходи райдержадміністрацій  із 13 лютого по  17 лютого 2017  року

13.02.2017

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій.

2. Про соціальну роботу районного Центру соціальних служб для  сім’ї, дітей  та  молоді  за  підсумками 2016  року.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів, доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голови  облдержадміністрації,  голови  райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада   у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання: «Про стан охорони праці в сільгосптовариствах при використанні пестицидів».

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

14.02.2017

Пряма телефонна лінія з головою ради районної організації ветеранів.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

15.02.2017

Пряма телефонна лінія з в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Чорнухинському районі Полтавської області

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про  роботу  Чорнухинського ДРП філії «Лубенська ДЕД»  і  КП  «Чорнухи   комунгосп»  по  питанню  утримання   доріг  в  зимовий  період».

16. 02.2017

Пряма телефонна лінія з  першим заступником голови райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян заступником голови райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

17.02.2017

Пряма телефонна лінія із начальником відділу економіки райдержадміністрації.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян   Мокіївської сільської ради заступником голови райдержадміністрації.

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови  райдержадміністрації

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік