Основні заходи райдержадміністрацій із 27 лютого по 03 березня 2017 року

Основні заходи райдержадміністрацій  із 27 лютого по 03 березня 2017  року

27.02.2017

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1.Про підсумки виконання Районної програми підтримки соціально-вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2016 роки по Чорнухинському району.

2. Про підсумки фінансово-господарської діяльності освітніх установ району за 2016 рік.

Пряма телефонна лінія із начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада   у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації з  питання: «Про план розвитку агропромислового комплексу Чорнухинського району на 2017 рік».

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

28.02.2017

Пряма телефонна лінія із начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

Нарада щодо заповнення та подання електронних декларацій державними службовцями райдержадміністрації.

01.03.2017

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

02.03.2017

09.00- 14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам Вороньківської та Харсіцької сільських рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

10.00- 12.00

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1.Про  підсумки економічного і соціального розвитку району, виконання бюджету району та районного бюджету за 2016 рік.

2. Про стан організації харчування  у загальноосвітніх закладах району, КЗ «Чорнухинська центральна районна лікарня».

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із начальником відділу економіки райдержадміністрації.

03.03.2017

Пряма телефонна лінія із  директором районного центру зайнятості.

15.00- 16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік