Основні заходи райдержадміністрацій з 04 травня по 06 травня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  04 травня   по  06 травня   2016  року

04.05.2016

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт   в  сільськогосподарських підприємствах району.

2. Про  роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до виконкому Мокіївської  сільської  ради  протягом  2015 року та  першого  кварталу  2016  року,    відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів  місцевого  самоврядування».

3. Про стан виконання розпорядчих актів  та  доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів  виконавчої  влади,  голів обласної  та районної державних  адміністрацій  за  квітень  2016 року.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Пряма телефонна лінія  із  заступником  начальника – начальником  Чорнухинського  відділення  Лохвицької  об’єднаної державної  податкової  інспекції  Головного  управління  державної фіскальної служби   у  Полтавській  області.

Нарада  у  виконуючої обов’язки  начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   із працівниками  управління  з актуальних  питань.

05.05.2016

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян  заступником голови районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія  із  головою  ради  районної організації  ветеранів.

Нарада  у голови районної державної адміністрації

з питання: «Про стан підготовки до проведення в районі заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

06.05.2016

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем   комунального  закладу «Чорнухинська центральна районна лікарня».

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління та   керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  району з  питання: «Про стан здійснення контролю за використанням пестицидів на території району».

«Гаряча» телефонна лінія із заступником  голови  райдержадміністрації.

08.05.2016

Проведення  заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення.

09.05.2016

Проведення  заходів з нагоди 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В.о. керівника  апарату районної державної адміністрації         /підписано/                О.П. Самойлік