Основні заходи райдержадміністрацій з 08 лютого по 12 лютого 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  08 лютого   по  12 лютого   2016  року

08.02.2016

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1.  Про  підсумки роботи щодо попередження та  запобігання  проявам корупції  серед державних  службовців  органів  виконавчої  влади та  посадових  осіб органів  місцевого  самоврядування  за  2015  рік.

2. Про роботу районного центру  зайнятості щодо забезпечення  виконання Програми зайнятості населення  по Чорнухинському району  на   2013-2017  роки  за підсумками 2015  року.

Пряма телефонна лінія  із  начальником відділу економіки

райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та   керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  району  за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання: «Про  структуру посівних площ  під урожай 2016 року».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

09.02.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

10.00 -14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Мокіївської  та  Куріньківської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

10.02.2016

Пряма телефонна лінія  із  завідувачем сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Нарада  у  заступника голови  райдержадміністрації  з  питання: «Про  стан  підготовки  до  проведення  в районі  заходів  з  нагоди Дня вшанування учасників  бойових  дій  на  території  інших  держав».

Засідання  комісії  з  питань  захисту  прав дитини  при  райдержадміністрації.

11.02.2016

Пряма телефонна лінія  із  начальником  відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Нарада  у  першого заступника  голови райдержадміністрації   з  питання: «Про   стан утримання доріг комунальної власності  на  території  району».

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації  із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Засідання комісії  з питань  ТЕБ та НС при райдержадміністрації  з актуальних питань.

12.02.2016

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління  Пенсійного  фонду  України  в  Чорнухинському  районі.

10.00 -12.00

Виїзний прийом громадян Хейлівщинської сільської ради  головою райдержадміністрації.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  першим  заступником  голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації         /підписано/             Н.Г. Бондаренко