Основні заходи райдержадміністрацій з 09 березня по 12 березня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  09 березня  по  12 березня  2016  року

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про підсумки роботи  Державної казначейської служби України в Чорнухинському районі Полтавської області  за  2015  рік.

2. Про  роботу  із  зверненнями  громадян, які  надійшли  до виконкому Кізлівської  сільської  ради  протягом  2015  року,    відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів місцевого  самоврядування».

09.00 -11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Пряма телефонна лінія  із  завідувачем  сектору культури і туризму  райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

10.03.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником відділу економіки райдержадміністрації.

10.00 -14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Богодарівської  та  Білоусівської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

11.03.2016

Пряма телефонна лінія  із  виконуючою обов’язки начальник  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та   керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  району  за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання: «Про  хід підготовки до проведення  в  районі  комплексу весняно-польових робіт».

12.03.2016

Пряма телефонна лінія  із  виконуючою обов’язки завідувача  сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із   заступником  голови райдержадміністрації .

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації      /підписано/       О.П. Самойлік