Основні заходи райдержадміністрацій з 09 листопада по 13 листопада 2015 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  09 листопада   по  13 листопада   2015  року

09.11.2015

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  роботу районного управління  юстиції  щодо державної  реєстрації  нормативно-правових  актів за 10  місяців  2015  року.

2. Про розвиток архівної справи в Чорнухинському районі.

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у заступника голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району  за  участю першого заступника  голови  райдержадміністрації з  питання: «Про  перспективи  розвитку   сільськогосподарського виробництва  на території  району».

Проведення  заходів  з  нагоди  відзначення   Всеукраїнського  дня  працівників  культури  та  аматорів  народного  мистецтва.

Нарада  у  начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

10.11.2015

Пряма телефонна лінія із  головою ради районної організації  ветеранів.

10.00 -12.00

Надання  практичної  допомоги  працівникам  виконавчих комітетів  Луговиківської та  Куріньківської  сільських  рад  з  актуальних питань.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

11.11.2015

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем   комунального  закладу «Чорнухинська центральна районна лікарня».

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Нарада  у  першого заступника  голови  райдержадміністрації  з питання: «Про хід  проведення  в  районі  призову  громадян України  на  строкову  військову  службу  до  Збройних  Сил  України».

12.11.2015

Пряма телефонна лінія  із  начальником  районного управління юстиції.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  з питання: «Про хід  підготовки  до  проведення  в  районі  заходів  з  нагоди  Дня  вшанування  пам’яті  жертв  голодомору  в  Україні 1932-1933  років».

Нарада  у  першого заступника  голови  райдержадміністрації  з питання: «Про  стан утримання  водопровідної  мережі  в  районі».

13.11.2015

Пряма телефонна лінія  із  начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Нарада  у  начальника  фінансового  управління райдержадміністрації із працівниками  управління  з  актуальних   питань.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим  заступником   голови  райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації      /підписано/       Н.Г. Бондаренко