Основні заходи райдержадміністрацій з 11 січня по 16 січня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  11 січня   по  16 січня   2016  року

11.01.2016

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  підсумки проведення святкових заходів Новорічно-Різдвяного циклу закладами культури району.

2. Про  роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до виконкому Вороньківської  сільської  ради  протягом     2015  року,    відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів місцевого  самоврядування».

09.00 -11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Пряма телефонна лінія  із  начальником  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району за участю  першого заступника  голови  райдержадміністрації з  питання: «Про стан дотримання  нормативно-правових актів  з  охорони праці  сільськогосподарськими підприємствами  району».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

12.01.2016

Пряма телефонна лінія із  завідувачем сектору культури і туризму  райдержадміністрації.

Засідання  комісії  з  питань захисту  прав  дитини  при  райдержадміністрації.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

13.01.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником  відділу економіки райдержадміністрації.

10.00-12.00

Участь  голови райдержадміністрації,  його  заступників,  керівника  апарату та керівників окремих  структурних  підрозділів  районної державної адміністрації  у  роботі позачергової  сесії  районної  ради.

Нарада  у  першого заступника  голови  райдержадміністрації   з питання: «Про роботу  окремих  служб   району  з  ліквідації  наслідків  надзвичайних ситуацій  в  зимовий  період  2016  року».

14.01.2015

Пряма телефонна лінія  із  начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

10.00-12.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам Кізлівської  та  Богодарівської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

15.01.2016

Пряма телефонна лінія  із   завідувачем  сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Нарада  у  начальника  фінансового  управління  райдержадміністрації  із працівниками  управління  з  актуальних   питань.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  першим заступником голови  районної державної адміністрації.

16.01.2016

Пряма телефонна лінія  із  начальником відділу  з  питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  з питання: «Про  хід підготовки до  проведення  в  районі  заходів  з  нагоди  відзначення  Дня  Соборності України»

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення району.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації         /підписано/                Н.Г. Бондаренко