Основні заходи райдержадміністрацій з 12 грудня по 16 грудня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  12 грудня  по  16 грудня  2016  року

12.12.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про результати проведення осіннього призову громадян району  на строкову військову службу.

2.Про роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до Чорнухинського ВП ГУНП в Полтавській області    протягом   11  місяців  2016  року,    відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів місцевого  самоврядування».

3.Про стан  виконання  розпорядчих  актів, доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голови  облдержадміністрації,  голови  райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з головним  лікарем   комунального  закладу «Чорнухинська центральна районна лікарня».

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району з  питання: «Про завершення збирання культур у сільгосппідприємствах району».

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

13.12.2016

Пряма телефонна лінія  із завідувачем сектору культури і туризму  райдержадміністрації.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

14.12.2016

Пряма телефонна лінія із начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Районні заходи до  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Засідання координаційної ради у справах дітей райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

15.12.2016

09.00- 14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам Богодарівської та Білоусівської сільських рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації.

Нарада у начальника фінансового управління райдержадміністрації із працівниками управління з актуальних питань.

16.12.2016

10.00- 12.00

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про проект районного бюджету на 2017 рік.

2. Про  проект Програми економічного і соціального розвитку  району  на 2017 рік.

Пряма телефонна лінія із в.о. начальника відділу економіки райдержадміністрації.

15.00- 16.00

«Гаряча» телефонна лінія з першим голови  райдержадміністрації.

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік