Основні заходи райдержадміністрацій з 12 жовтня по 16 жовтня 2015 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з 12 жовтня   по  16 жовтня   2015  року

12.10.2015

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  стан підготовки до проведення  в  районі чергових  виборів  депутатів місцевих рад, сільських, селищного  голів             25 жовтня 2015 року.

2. Про підсумки роботи управління  Пенсійного  фонду України в Чорнухинському районі за 9 місяців  2015  року щодо  реалізації державної  політики у  сфері пенсійного  забезпечення.

Пряма телефонна лінія  із  завідувачем  сектору культури і туризму  райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у заступника голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району  за  участю першого заступника  голови  райдержадміністрації з  питання: «Про  ціну на молоко та  стан розрахунків  із  населенням   району  заготівельними  пунктами за  його  реалізацію».

Нарада  у  начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

13.10.2015

Пряма телефонна лінія із  начальником відділу економіки

райдержадміністрації.

Нарада  у  першого заступника  голови  райдержадміністрації  з питання: «Про  стан підготовки  об’єктів  бюджетної  та  соціальної  сфери  району  до початку  опалювального сезону 2015-2016 років».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

14.10.2015

Проведення заходів   з  нагоди  відзначення  Дня  захисника  України   та  Дня  українського  козацтва.

15.10.2015

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян  заступником голови районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія із  начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації  із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

16.10.2015

Пряма телефонна лінія  із  завідувачем сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

10.00 -12.00

Виїзний  прийом  громадян  Мокіївської  сільської  ради   головою  райдержадміністрації.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  заступником голови районної державної адміністрації

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації        /підписано/             О.П. Самойлік