Основні заходи райдержадміністрацій з 14 листопада по 18 листопада 2016 року

09.11.2016

Основні заходи райдержадміністрацій  з  14 листопада по  18 листопада 2016  року

14.11.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про розвиток архівної справи в Чорнухинському районі.

2. Про стан доріг комунальної власності на території селища.

3.Про стан  виконання  розпорядчих  актів, доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голови  облдержадміністрації,  голови  райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із головою ради районної організації ветеранів.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

15.11.2016

10.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  головним лікарем КЗ «Чорнухинська центральна районна лікарня».

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Нарада   у відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами   відділу  та керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району   з  питання: «Про розроблення пропозицій до проекту програми соціального і економічного розвитку Чорнухинського району на 2017 рік».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

16.11.2016

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору культури і туризму райдержадміністрації.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про підготовку до відзначення Дня Гідності та Свободи».

Нарада у начальника фінансового управління райдержадміністрації із працівниками управління з актуальних питань.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

17.11.2016

09.00- 14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам Вороньківської та Харсіцької сільських рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про стан надання учасникам АТО земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Чорнухинського району.

2. Про роботу закладів охорони здоров’я та стан медичного обслуговування на території району.

3. Про надання екстреної  медичної допомоги населенню Чорнухинського району.

10.00-

Особистий прийом  громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

18.11.2016

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян  Харсіцької сільської ради заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації.

15.00- 16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови  райдержадміністрації.

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік