Основні заходи райдержадміністрацій з 14 вересня по 18 вересня 2015 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з 14  вересня   по  18 вересня   2015  року

14.09.2015

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1.  Про  підсумки  роботи  Територіального  центру  соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району  за  січень - серпень 2015  року.

2. Про  стан  працевлаштування  на  території  району безробітних  громадян  та  осіб,  які  внутрішньо  переміщуються  в  межах  країни з  тимчасово  окупованої  території  та  районів  проведення  антитерористичної  операції.

Пряма телефонна лінія із  начальником  фінансового управління райдержадміністрації.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління,  керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  за  участю першого заступника  голови  райдержадміністрації з  питання: «Про  хід  проведення  комплексу  осінньо-польових  робіт  в  сільськогосподарських  підприємствах  району».

Нарада  у в.о. начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  з актуальних  питань.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

15.09.2015

9.00-13.00

Особистий прийом  громадян  головою районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія  із  начальником управління ветеринарної медицини в Чорнухинському районі.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

16.09.2015

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації  із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Засідання  координаційної  ради у справах дітей при райдержадміністрації.

17.09.2015

9.00-11.00

Особистий прийом  громадян  заступником голови районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

Проведення заходів  з  нагоди відзначення Дня  визволення  Чорнухинщини від фашистських  загарбників.

14.00 -16.00

Виїзний  прийом  громадян  Вороньківської  сільської  ради  першим заступником  головою районної державної адміністрації.

18.09.2015

Пряма телефонна лінія із  директором  центру соціальних служб для  сім’ї,  дітей та молоді.

10.00 -12.00

Виїзний  прийом  громадян  Богодарівської  сільської  ради  головою районної державної адміністрації.

10.00 -12.00

Участь  заступника голови районної державної адміністрації    та  керівників окремих  структурних  підрозділів райдержадміністрації  у  проведенні  заходів  в селі Городище  з нагоди  річниці  останнього  засідання  Ради  Південно-Західного  фронту.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  першим заступником голови  райдержадміністрації.

19.09.2015

16.00-20.00

Участь  голови районної державної адміністрації,  його  заступників та  керівників окремих  структурних  підрозділів райдержадміністрації  у  проведенні  заходів  з нагоди  відзначення  Дня  селища  Чорнухи.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації        /підписано/             Н.Г. Бондаренко