Основні заходи райдержадміністрацій з 18 квітня по 22 квітня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  18 квітня   по  22  квітня   2016  року

18.04.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  стан підготовки до проведення  в  районі  заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської трагедії.

2.  Про  роботу Ради районної організації ветеранів  щодо   захисту прав  та законних  інтересів  ветеранів війни  і  праці  району за підсумками 2015 року.

Пряма телефонна лінія із   начальником  управління Держпродспоживслужби в Чорнухинському районі Полтавської області.

10.00 -14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови районної державної адміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

19.04.2016

09.00-13.00

Особистий прийом  громадян   головою районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія  із  начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

10.00 -14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Богодарівської  та  Білоусівської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління та   керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  району з  питання: «Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт   в сільськогосподарських підприємствах району».

20.04.2016

Пряма телефонна лінія із  директором  районного центру зайнятості.

Засідання організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2016 року серед державних службовців  районної державної адміністрації.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

21.04.2016

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян  заступником голови районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія із  начальником  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

22.04.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником  Чорнухинського районного сектору Управління ДСНС України  в Полтавській області.

10.00 -12.00

Виїзний  прийом  громадян  Гільцівської  сільської  ради   першим заступником голови районної державної адміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  головою  райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації         /підписано/                Н.Г. Бондаренко