Основні заходи райдержадміністрацій з 21 березня по 25 березня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  21 березня  по  25 березня  2016  року

21.03.2016

08.00 -11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про соціальну роботу територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району за 2015 рік.

2. Про  підсумки виконання Районної програми підтримки соціально-вразливих верств населення «Турбота» за 2015 рік.

Пряма телефонна лінія із  директором  районного центру зайнятості.

10.00 -12.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови районної державної адміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

22.03.2016

09.00-13.00

Організація  і  проведення   районного  конкурсу екологічних  агітбригад  серед  учнів  навчальних закладів району.

Пряма телефонна лінія  із  начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та   керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  району  з  питання: «Про  хід проведення комплексу весняно-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району».

23.03.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником Чорнухинського районного сектору Управління ДСНС України  в Полтавській області.

Семінар-нарада із сільськими, селищним головами з питань:

1. Про правила діловодства та приймання, зберігання  документів в архіві.

2. Про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

3. Про попередження та запобігання проявам  корупції серед державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

24.03.2016

Пряма телефонна лінія  із  виконуючим обов’язки начальника Чорнухинського відділення поліції Головного управління Національної поліції  в Полтавській області.

10.00 -14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Мокіївської  та  Куріньківської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району   з  актуальних   питань.

25.03.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником  управління Державної казначейської служби України в Чорнухинському районі Полтавської області.

10.00 -12.00

Засідання колегії районної державної адміністрації з питань:

1. Про підсумки  роботи  із  зверненнями громадян,  які  надійшли  до  районної  державної  адміністрації  протягом  2015  року.

2. Про підсумки роботи  з кадрами  в  районній  державній  адміністрації  у  2015  році  та завдання  на  2016  рік.

3. Про  результати  роботи щодо  підбору  вступників  до  Національної  академії  державного  управління  при  Президентові  України   у  2015  році  і завдання  щодо   підбору  вступників  на  денне  та  заочне відділення на  2016  рік.

4. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, голови облдержадміністрації, голови райдержадміністрації, запитами і зверненнями   народних депутатів України, депутатів   місцевих  рад  за  підсумками  2015 року.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  заступником  голови  райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації      /підписано/       Н.Г. Бондаренко