Основні заходи райдержадміністрацій з 21 грудня по 25 грудня 2015 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  21 грудня  по 25 грудня  2015  року

21.12.2015

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  стан  виконання районного  плану заходів  у 2015  році  Загальнодержавної  програми «Національний  план дій  щодо  реалізації Конвенції ООН про  права  дитини»  на  період  до  2016  року.

2. Про підсумки роботи управління  Пенсійного  фонду України в Чорнухинському районі за  2015  рік щодо  реалізації державної  політики у  сфері пенсійного  забезпечення.

3. Про  підготовку  закладів освіти району  до  проведення  Новорічних  та  Різдвяних  свят,  зимових  шкільних  канікул.

09.00 -11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Пряма телефонна лінія із  начальником  управління ветеринарної медицини в Чорнухинському районі.

Оперативно-розпорядча  нарада  у заступника голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району за участю  першого заступника  голови  райдержадміністрації з  питання: «Про стан розрахунків за оренду земельних часток (паїв) сільськогосподарськими підприємствами  району».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління з актуальних  питань.

22.12.2015

Пряма телефонна лінія  із  начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Нарада  у  першого заступника  голови  райдержадміністрації   з питання: «Про  підсумки  роботи  галузі будівництва  району  у 2015 році  та основні  завдання  на  2016 рік».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

23.12.2015

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації

10.00 -12.00

Виїзний  прийом громадян  Мелехівської  сільської  ради першим заступником голови районної державної адміністрації.

Нарада  у  начальника  фінансового  управління райдержадміністрації із працівниками  управління  з  актуальних   питань.

24.12.2015

Пряма телефонна лінія  із  директором районного центру соціальних служб  для  сім’ї,  дітей та молоді.

10.00 -12.00

Участь голови районної державної адміністрації,  його  заступників,  керівника  апарату  та  керівників  окремих  структурних  підрозділів райдержадміністрації  у  роботі  сесії  районної  ради.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

25.12.2015

Пряма телефонна лінія  із  головним  лікарем   комунального  закладу «Чорнухинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

10.00 -12.00

Виїзний  прийом громадян  Куріньківської  сільської ради головою районної державної адміністрації.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із   першим заступником голови районної державної адміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації      /підписано/       Н.Г. Бондаренко