Основні заходи райдержадміністрацій з 21 вересня по 25 вересня 2015 року

Основні  заходи райдержадміністрацій  з 21  вересня   по  25 вересня   2015  року

21.09.2015

Пряма телефонна лінія  із заступником  начальника – начальником  Чорнухинського  відділення  Лохвицької  об’єднаної державної  податкової  інспекції  Головного  управління  Міністерства  доходів  і  зборів України  у  Полтавській  області.

10.00 -14.00

Особистий прийом  громадян  першим заступником  голови районної державної адміністрації.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління,  керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу   району  з  питання: «Про  стан  підготовки  тваринницьких  приміщень  до  роботи  в  осінньо-зимовий  період  у  господарствах району».

Нарада  у  в.о. начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  з актуальних  питань.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

22.09.2015

Пряма телефонна лінія із начальником  Чорнухинського РВ УМВС України в Полтавській  області.

10.00 -12.00

Виїзний  прийом  громадян  Луговиківської  сільської  ради  заступником голови районної державної адміністрації.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

23.09.2015

Пряма телефонна лінія  із  головним  лікарем комунального закладу «Чорнухинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації  із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Засідання  комісії  з  питань захисту  прав  дитини  при  райдержадміністрації.

24.09.2015

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління Державної  казначейської  служби  України  у  Чорнухинському районі.

10.00 -14.00

Участь голови районної державної адміністрації     у  роботі  колегії  обласної  державної адміністрації.

10.00 -16.00

Надання  практичної  допомоги  працівникам  виконавчих комітетів  Білоусівської  та  Богодарівської  сільських  рад  з  питань  внесення  змін  до  звичайних  виборчих дільниць.

25.09.2015

Пряма телефонна лінія із  начальником  відділу статистики у  Чорнухинському районі.

Нарада  у  начальника  фінансового  управління  райдержадміністрації із працівниками  управління  з  актуальних   питань.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із   заступником голови районної державної адміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації        /підписано/             Н.Г. Бондаренко