Основні заходи райдержадміністрацій з 22 лютого по 26 лютого 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  22 лютого  по 26 лютого  2016  року

22.02.2016

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про соціальну роботу районного Центру соціальних служб для  сім’ї, дітей  та  молоді  за  підсумками 2015  року.

2. Про підсумки осіннього призову громадян України на строкову військову службу.

Пряма телефонна лінія із  начальником Чорнухинського районного сектору Управління ДСНС України  в Полтавській області.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та   керівниками   окремих  сільськогосподарських  підприємств району   за участю першого заступника  голови райдержадміністрації з  питання: «Про  стан  протипожежного  захисту  на  підприємствах агропромислового  комплексу  району».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

23.02.2016

Пряма телефонна лінія  із  першим заступником голови районної державної адміністрації.

10.00 -14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Постав-Муківської  та  Гільцівської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

24.02.2016

Пряма телефонна лінія  із  начальником Державної казначейської служби України в Чорнухинському районі Полтавської області.

10.00 -12.00

Участь голови райдержадміністрації,  заступників  голови  райдержадміністрації, керівника апарату  та  керівників  окремих  структурних  підрозділів районної  державної  адміністрації   у  роботі  сесії районної ради.

Засідання  комісії  з  питань  захисту  прав дитини  при  райдержадміністрації.

25.02.2016

Пряма телефонна лінія  із  головним лікарем   комунального  закладу  «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Нарада з питань вирішення проблеми виділення земельних ділянок захисникам  України  за участю  керівників району, представників відділу  Держгеокадастру в Чорнухинському районі Полтавської області,  сільських,  селищного  голів,  представників районного Центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції  та  демобілізованих  бійців Збройних Сил  України.

10.00 -14.00

Участь голови райдержадміністрації   у  роботі колегії обласної державної адміністрації.

Нарада  у  першого заступника  голови райдержадміністрації   з питання: «Про стан створення безпечних умов доступності будівель і споруд для маломобільних груп населення району».

26.02.2016

Пряма телефонна лінія  із  головним  спеціалістом-юрисконсультом  апарату  райдержадміністрації.

10.00 -12.00

Розширене  засідання  колегії районної державної адміністрації  з  питань:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району, виконання  районного  бюджету  та  бюджету  району за  2015 рік.

2. Про стан зайнятості населення,  темпів росту фонду оплати праці,  поліпшення платіжної дисципліни по сплаті до Пенсійного фонду України  в районі.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації      /підписано/       Н.Г. Бондаренко