Основні заходи райдержадміністрацій з 23 травня по 27 травня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  23 травня   по  27  травня   2016  року

23.05.2016

Пряма телефонна лінія  із  директором районного центру зайнятості.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання: «Про  підсумки проведення  зимівлі худоби в сільськогосподарських  підприємствах району».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  управління  з актуальних  питань.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  з   питання: «Про  хід підготовки до проведення в районі заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей».

24.05.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником відділу агропромислового  розвитку  райдержадміністрації.

10.00 -14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Постав-Муківської  та  Гільцівської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

25.05.2016

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Нарада  у  першого заступника голови  районної державної адміністрації  з  питання: «Про  хід проведення реконструкції системи водопостачання   смт  Чорнухи».

Нарада  у  начальника фінансового управління   райдержадміністрації  із працівниками управління  з  актуальних   питань.

26.05.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником  Чорнухинського районного сектору Управління ДСНС України  в Полтавській області.

10.00 -13.00

Участь  голови райдержадміністрації  у роботі колегії обласної державної адміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації  із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

27.05.2016

08.00 -12.00

Участь  голови райдержадміністрації його заступників,   керівника апарату  та  керівників окремих структурних підрозділів  районної державної адміністрації у проведенні свята останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах району.

Пряма телефонна лінія  із  начальником  відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  першим заступником  голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації       /підписано/    Н.Г. Бондаренко