Основні заходи райдержадміністрацій з 25 квітня по 29 квітня 2016 року

Основні заходи  райдержадміністрацій  з  25 квітня  по  29 квітня  2016  року

25.04.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Пряма телефонна лінія  із  начальником  відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління та   керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  району за участю першого заступника голови районної державної адміністрації  з  питання: «Про структуру земельних площ  Чорнухинського району  в розрізі  сільськогосподарських  підприємств».

Нарада  у  виконуючої обов’язки  начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

26.04.2016

Пряма телефонна лінія  із  начальником Державної казначейської служби України  в Чорнухинському районі Полтавської області.

10.00 -14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Мелехівської  та  Луговиківської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

11.00 -13.00

Проведення  районних  заходів з нагоди 30-річчя Чорнобильської трагедії.

Засідання  комісії з  питань  захисту  прав дитини  при  райдержадміністрації.

27.04.2016

Пряма телефонна лінія із  головним лікарем   комунального  закладу  «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

10.00 -12.00

Виїзний  прийом  громадян  Луговиківської  сільської  ради  заступником голови районної державної адміністрації.

Проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2016 року серед державних службовців Чорнухинської районної державної адміністрації.

28.04.2016

09.00-15.00

Проведення  заходів  з  нагоди   Всесвітнього  Дня охорони праці   та  Дня охорони праці в Україні  у структурних підрозділах райдержадміністрації  під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Пряма телефонна лінія із  першим заступником голови районної державної адміністрації.

10.00-13.00

Участь голови районної державної адміністрації  у  роботі  колегії  обласної  державної адміністрації.

Нарада  у заступника  голови райдержадміністрації  з питання: «Про  хід підготовки  до  проведення  в  районі  заходів  з нагоди 71-ї річниці Перемоги  над  нацизмом  у  Європі».

29.04.2016

Пряма телефонна лінія із  заступником  голови райдержадміністрації.

Засідання  робочої групи  з питань  легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  першим заступником голови районної державної адміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації      /підписано/       Н.Г. Бондаренко