Основні заходи райдержадміністрацій з 25 січня по 29 січня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  25 січня   по  29 січня   2016  року

25.01.2016

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про підсумки проведення Новорічних, Різдвяних свят та шкільних канікул.

2. Про  підсумки  роботи відділу з питань  надання  адміністративних  послуг  райдержадміністрації  за  2015  рік.

09.00 -10.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району за участю  першого заступника  голови  райдержадміністрації з  питання: «Про хід  проведення зимівлі худоби в   сільськогосподарських підприємствах  району».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

26.01.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником  Чорнухинського районного сектору Управління ДСНС України  в Полтавській області.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  з питання: «Про  хід підготовки до  проведення  в  районі  заходів  з  нагоди  відзначення  Дня  пам’яті Героїв Крут».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

27.01.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником  управління ветеринарної  медицини  в  Чорнухинському районі.

10.00 -12.00

Виїзний прийом громадян  Мокіївської  сільської  ради головою райдержадміністрації.

Нарада  у  першого заступника  голови  райдержадміністрації з питання: «Про основні завдання із забезпечення містобудівною документацією  населених пунктів району  у  2016  році».

28.01.2015

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління  Державної казначейської служби  України у Чорнухинському районі Полтавської області.

10.00 -12.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Мокіївської  та  Білоусівської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Засідання  комісії  з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації.

29.01.2016

Пряма телефонна лінія  із   головним лікарем   комунального  закладу  «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Проведення  заходів  з  нагоди  відзначення  Дня  пам’яті Героїв Крут.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  першим заступником голови  районної державної адміністрації.

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації              /підписано/           О.П. Самойлік