Основні заходи райдержадміністрацій з 26 вересня по 30 вересня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  26 вересня   по  30  вересня   2016  року

26.09.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації    з  питання: «Про   стан підготовки до проведення  зимівлі худоби в сільськогосподарських  підприємствах району».

Пряма телефонна лінія із  начальником   управління Державної казначейської служби  України   в Чорнухинському районі Полтавської області.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

27.09.2016

Пряма телефонна лінія із  головним лікарем  КЗ «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Нарада  у  першого заступника  голови районної державної адміністрації за участю селищного,  сільських голів, керівників бюджетних установ району   з  питання: «Про хід  підготовки житлово-комунального господарства  району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років».

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

28.09.2016

Пряма телефонна лінія  із завідувачем сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан підготовки до відзначення в районі Міжнародного дня людей похилого віку».

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

29.09.2016

Пряма телефонна лінія  із керівником апарату райдержадміністрації.

Розширене засідання колегії   районної  державної  адміністрації  з  питань:

1.  Про  підсумки  збирання    ранніх  зернових  культур  в  сільськогосподарських  підприємствах району.

2. Про стан підготовки  житлово-комунального господарства та бюджетних установ району  до опалювального сезону 2016-2017  років.

10.00-12.00

Особистий прийом  громадян заступником голови районної державної адміністрації.

13.00-15.00

Виїзний прийом громадян  Вороньківської сільської ради заступником  голови районної державної адміністрації.

30.09.2016

Пряма телефонна лінія  із військовим комісаром Чорнухинського РВК.

10.00- 15.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Вороньківської та  Харсіцької сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/     Н.Г. Бондаренко