Основні заходи райдержадміністрацій з 26 жовтня по 30 жовтня 2015 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  26 жовтня   по  30 жовтня   2015  року

26.10.2015

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  стан організації  харчування учнів та вихованців у навчальних закладах району.

2. Про  роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до     виконкому  Мелехівської  сільської  ради  протягом   11  місяців  2015  року,    відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів місцевого  самоврядування».

Пряма телефонна лінія  із  головним  лікарем  комунального  закладу «Чорнухинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління,  керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  за  участю першого заступника  голови  райдержадміністрації  з  питання: «Про  хід  проведення  комплексу  осінньо-польових  робіт  в  сільськогосподарських  підприємствах  району».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

27.10.2015

Пряма телефонна лінія  із заступником  начальника – начальником  Чорнухинського  відділення  Лохвицької  об’єднаної державної  податкової  інспекції  Головного  управління  Міністерства  доходів  і  зборів України  у  Полтавській  області.

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з  питання: «Про стан  підготовки окремих  служб   району  до  ліквідації  можливих  наслідків  надзвичайних ситуацій  в  осінньо-зимовий  період       2015-2016  років».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

28.10.2015

Пряма телефонна лінія із начальником  Чорнухинського РВ УМВС України в Полтавській  області.

Проведення  заходів   з  нагоди  Дня визволення України від фашистських  загарбників.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

29.10.2015

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян  заступником голови районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління Державної  казначейської  служби  України  у  Чорнухинському районі

10.00 -14.00

Участь  голови райдержадміністрації  у  роботі колегії обласної державної  адміністрації.

30.10.2015

Пряма телефонна лінія із  начальником  відділу статистики у  Чорнухинському районі.

Нарада  у  начальника  фінансового  управління  райдержадміністрації із працівниками  управління  з  актуальних   питань.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  першим заступником   голови  райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації         /підписано/                Н.Г. Бондаренко