Основні заходи райдержадміністрацій з 28 березня по 01 квітня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  28 березня  по 01 квітня  2016  року

28.03.2016

08.00 -11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Пряма телефонна лінія  із  головним  лікарем  комунального  закладу «Чорнухинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та   керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  району  з  питання: «Про  хід проведення зимівлі худоби  в сільськогосподарських підприємствах району».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

29.03.2016

09.00 -13.00

Особистий прийом  громадян головою районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія  із  головним спеціалістом -юрисконсультом  апарату  райдержадміністрації.

Нарада  у  начальника  фінансового  управління  райдержадміністрації із працівниками управління  з  актуальних   питань.

30.03.2016

Пряма телефонна лінія із  заступником голови районної державної адміністрації.

10.00 -14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Вороньківської  та  Харсіцької сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

31.03.2016

Засідання  комісії  з  питань  захисту  прав  дитини  при  райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія  із  керівником апарату райдержадміністрації.

10.00 -14.00

Особистий прийом  громадян  заступником голови районної державної адміністрації.

01.04.2016

Пряма телефонна лінія із заступником  начальника – начальником  Чорнухинського  відділення  Лохвицької  об’єднаної державної  податкової  інспекції  Головного  управління  Міністерства  доходів  і  зборів України  у  Полтавській  області.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району   з  актуальних   питань.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  головою районної державної адміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації      /підписано/       Н.Г. Бондаренко