Основні заходи райдержадміністрацій з 28 вересня по 02 жовтня 2015 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з 28  вересня   по  02 жовтня   2015  року

28.09.2015

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  підсумки  літнього  відпочинку  та  оздоровлення  дітей  району.

2. Про  роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до виконкому  Чорнухинської  селищної  ради  протягом   січня-вересня  2015  року,    відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів  місцевого  самоврядування».

Пряма телефонна лінія  із  в.о. начальника  управління  Пенсійного  фонду  України  в  Чорнухинському  районі.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління  та керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району  за  участю першого заступника  голови  райдержадміністрації з  питання: «Про  хід  виконання  районної Програми  розвитку  галузі  тваринництва  на  період  2011-2015  років».

Нарада  у в.о. начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

29.09.2015

Пряма телефонна лінія із  директором  районного центру зайнятості.

Нарада  у  першого заступника  голови  райдержадміністрації   з питання: «Про  сприяння  органами  виконавчої  влади  у    впровадженні  енергозберігаючих заходів  для населення  району».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

30.09.2015

Пряма телефонна лінія із  начальником Чорнухинського районного сектору Управління ДСНС України  в Полтавській області.

Розширене  засідання  колегії районної державної адміністрації  з  питань:

1. Про  підсумки   збирання     урожаю   ранніх  зернових культур  та  стан  збирання  урожаю  пізніх сільськогосподарських   культур  в  господарствах  району.

2. Про стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району  до опалювального сезону 2015-2016  років.

Нарада  у  начальника  фінансового  управління райдержадміністрації із працівниками  управління  з  актуальних   питань.

01.10.2015

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян  заступником голови районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія  із  першим заступником голови районної державної адміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації  із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

02.10.2015

Пряма телефонна лінія  із  заступником голови районної державної адміністрації.

Урочистості  та  святковий  концерт  з  нагоди  відзначення  Дня  працівників  освіти.

«Гаряча» телефонна лінія із   головою  районної державної адміністрації.

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації        /підписано/             О.П. Самойлік