Основні заходи райдержадміністрацій з 29 червня по 02 липня 2016 року

Основні заходи  райдержадміністрацій  з  29 червня   по  02  липня   2016  року

29.06.2016

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Пряма телефонна лінія із  головним лікарем   комунального  закладу  «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

30.06.2016

Пряма телефонна лінія із  завідувачем  сектору з питань державної реєстрації  райдержадміністрації.

10.00-12.00

Розширене засідання колегії  районної державної адміністрації  з  питань:

1. Про  стан  підготовки  до  збирання  урожаю  ранніх  зернових  культур  в сільськогосподарських  підприємствах  району.

2. Про організацію літнього оздоровлення   та відпочинку   дітей у 2016 році.

13.00 -15.00

Виїзний прийом громадян Вороньківської сільської ради першим заступником голови районної державної адміністрації.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

01.07.2016

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Вороньківської  та  Харсіцької сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Пряма телефонна лінія  із  заступником  начальника – начальником  Чорнухинського  відділення  Лубенської  об’єднаної державної  податкової  інспекції  Головного  управління  державної фіскальної служби  України  у  Полтавській  області.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації  із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

02.07.2016

Пряма телефонна лінія  із  головою ради районної організації  ветеранів.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації з  питання: «Про хід підготовки до проведення в районі заходів з нагоди відзначення свята Івана Купала».

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  першим заступником голови районної державної адміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації       /підписано/    Н.Г. Бондаренко