Основні заходи райдержадміністрацій з 30 травня по 03 червня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  30 травня   по  03  червня   2016  року

30.05.2016

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про організацію громадських робіт в Чорнухинському районі у 2016 році, відповідно до Закону України  «Про зайнятість населення» від 05.07.2012  року № 5067.

2. Про  стан  використання пестицидів та  агрохімікатів  сільськогосподарськими  підприємствами  району.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

10.00 -14.00

Особистий прийом  громадян  першим заступником голови районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління Державної казначейської служби України в Чорнухинському районі Полтавської області.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу з  питання: «Про хід підготовки   Районної програми розвитку агропромислового комплексу району на 2016 -2020 роки».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

31.05.2016

09-14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Кізлівської  та  Хейлівщинської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем  комунального  закладу  «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

01.06.2016

Пряма телефонна лінія  із  заступником  начальника – начальником  Чорнухинського  відділення  Лубенської  об’єднаної державної  податкової  інспекції  Головного  управління  державної фіскальної служби  України  у  Полтавській  області.

10.00 -13.00

Проведення районних заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Нарада  у  начальника фінансового управління   райдержадміністрації  із працівниками управління  з  актуальних   питань.

02.06.2016

Пряма телефонна лінія із  головою ради районної організації  ветеранів.

10.00 -14.00

Особистий прийом  громадян  заступником голови районної державної адміністрації.

Нарада  у  першого заступника голови  районної державної адміністрації   з  питання: «Про  хід проведення  ремонту доріг державної та комунальної власності  на території  району».

03.06.2016

Пряма телефонна лінія  із  головним  лікарем   комунального  закладу «Чорнухинська центральна районна лікарня»

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних  питань.

15.00 -16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації       /підписано/    Н.Г. Бондаренко