Основні заходи райдержадміністрацій з 31 серпня по 04 вересня 2015 року

Основні заходи райдержадміністрацій  з  31  серпня   по  04  вересня   2015  року

31.08.2015

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  організацію  проведення  заходів щодо  зменшення споживання  природного  газу  бюджетними  установами  району.

2. Про стан розрахунків бюджетними установами  району  по  виплаті  заробітної  плати  та  за  спожиті енергоносії.

Пряма телефонна лінія із  головою  ради районної організації  ветеранів.

Нарада  в  управлінні  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  управління,  керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу  за  участю першого заступника  голови  райдержадміністрації з  питання: «Про  стан  підготовки  до  проведення  в  районі  комплексу  осінньо-польових  робіт».

Нарада  у начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  першого заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

01.09.2015

09.00-12.00

Проведення заходів  з  нагоди  свята «День знань»  у  загальноосвітніх  закладах  району.

Пряма телефонна лінія  із  начальником районного управління юстиції.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

02.09.2015

Пряма телефонна лінія  із  начальником  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Проведення   районних   заходів  з  нагоди  70-ї  річниці закінчення  Другої  світової  війни.

Засідання  комісії  з  питань  захисту  прав дитини  при райдержадміністрації.

03.09.2015

09.00-13.00

Особистий прийом  громадян  головою районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія із  начальником  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

04.09.2015

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем   комунального  закладу «Чорнухинська  центральна районна лікарня».

Нарада у голови  районної державної адміністрації  з  питання: «Про  хід  підготовки  до  проведення заходів  з  нагоди відзначення Дня  визволення  Чорнухинщини від фашистських  загарбників».

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату  районної державної адміністрації        /підписано/             Н.Г. Бондаренко