Основні заходи райдержадміністрації із 01 квітня по 05 квітня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  01 квітня по 05 квітня 2019  року

01.04.2019

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  про стан підживлення озимих культур в сільгосппідприємствах району.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

02.04.2019

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення».

Пряма телефонна лінія із  начальником   районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

03.04.2019

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем комунального некомерційного підприємства «Чорнухинська районна лікарня».

Нарада у в. о. начальника фінансового управління райдержадміністрації із працівниками управління з актуальних питань.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

04.04.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Луговиківської сільської ради.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

04.04.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації  з питань: «Про стан виконавської дисципліни в апараті, структурних підрозділах райдержадміністрації за підсумками 2018 року», «Про підготовку проектів розпоряджень голови райдержадміністрації відповідно до вимог чинного законодавства».

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік