Основні заходи райдержадміністрації із 01 жовтня по 05 жовтня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 01 жовтня по 05 жовтня 2018  року

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до     виконкому  Харсіцької сільської  ради  протягом   9  місяців 2018 року,   відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів місцевого  самоврядування».

2.  Про роботу Чорнухинської початкової спеціалізованої школи естетичного виховання у 2017-2018 навчальному році.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за  вересень 2018 року.

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником фінансового управління райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  з питання: «Про роботу відділу грошових виплат та компенсацій   управління соціального захисту населення  райдержадміністрації щодо призначення житлових субсидій».

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору з питань  державної реєстрації райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Нарада у начальника фінансового управління райдержадміністрації із працівниками управління з актуальних питань.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Білоусівської сільської ради.

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про роботу КП «Чорнухи комунгосп» за 9 місяців 2018 року та фінансово-господарський стан підприємства».

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з директором Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік