Основні заходи райдержадміністрації із 03 травня по 05 травня 2017 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 03 травня по 05 травня 2017  року

03.05.2017

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про епізоотичну ситуацію на території Чорнухинського району.

2. Про підсумки роботи    відділу  «Чорнухинське бюро правової допомоги» за І квартал 2017 року.

Пряма телефонна лінія з начальником  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

04.05.2017

09.00-13.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

09.00- 14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам Мокіївської та Куріньківської сільських рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Пряма телефонна лінія із начальником відділу економіки райдержадміністрації.

Нарада   у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання: «Про організацію та виконання антикорупційних заходів у відділі агропромислового  розвитку райдержадміністрації».

Нарада у голови райдержадміністрації з питання: «Про стан підготовки до проведення в районі заходів з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

15.00- 16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Проведення районного свята духової музики «З Україною в серці».

08.05.2017

Проведення  заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення.

09.05.2017

Проведення заходів з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік