Основні заходи райдержадміністрації із 03 вересня по 07 вересня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 03 вересня по 07 вересня 2018  року

Участь голови райдержадміністрації в урочистостях з нагоди Дня знань у Чорнухинській загальноосвітній школі І-ІІІ степенів ім. Г.С.Сковороди.

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем комунального закладу «Чорнухинська центральна районна лікарня».

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

04.09.2018

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з  актуальних питань.

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про підготовку закладів освіти району до 2018-2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

2. Про  роботу постійно діючої комплексної робочої групи з питань забезпечення безпеки та надійності експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за  серпень 2018 року.

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору культури і туризму райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з питання: «Про підготовку до Дня визволення Чорнухинщини та Полтавщини від фашистських загарбників» та поточних  питань.

05.09.2018

Пряма телефонна лінія із директором центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

06.09.2018

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Постав-Муківської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із начальником Чорнухинського районного сектору Головного Управління ДСНС України в Полтавській області.

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом  Вороньківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади (передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні») протягом 2017 року, І півріччя 2018 року.

Пряма телефонна лінія з головою ради районної організації ветеранів.

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік