Основні заходи райдержадміністрації із 04 березня по 07 березня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  04 березня по 07 березня 2019  року

04.03.2019

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації про організацію та виконання антикорупційних заходів у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Щодо своєчасності виплати та недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району».

Пряма телефонна лінія з директором Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

06.03.2019

Пряма телефонна лінія з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Нарада у начальника фінансового управління райдержадміністрації із працівниками управління з актуальних питань.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

07.03.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Луговиківської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  начальником   районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік