Основні заходи райдержадміністрації із 06 травня по 11 травня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  06 травня по 11 травня 2019  року

06.05.2019

Пряма телефонна лінія з головою ради районної організації ветеранів.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації      про хід  проведення комплексу весняно – польових робіт.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації.

07.05.2019

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про підготовку до відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Міжнародного дня захисту дітей».

09.00-15.00

Районний етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації. із працівниками  управління з питання: «Про підсумки проведення  в  районі  заходів  пов’язаних  з 33-ю річницею Чорнобильської катастрофи».

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації щодо обслуговування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, інвалідів війни та учасників бойових дій в умовах реформування медичної галузі району за участі головних лікарів Комунального некомерційного підприємства «Чорнухинська районна лікарня» Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Районне свято духової музики «З Україною в серці!».

Нарада у в. о. начальника фінансового відділу райдержадміністрації із працівниками управління з актуальних питань.

Районні  заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.05.2019

Районні  заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

10.05.2019

Зустріч керівництва райдержадміністрації з  матерями військовослужбовців, які загинули під час проходження служби в Збройних Силах України.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації щодо реформування Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги»

Пряма телефонна лінія  з начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації    з питань: «Про підсумки проведення Дня благоустрою у районі», «Про підсумки проходження опалювального періоду 2018/19 року».

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

11.05.2019

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Про виконання Програми зайнятості населення по Чорнухинському району на 2018-2020 роки  за І квартал 2019 року».

Пряма телефонна лінія з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік