Основні заходи райдержадміністрації із 08 липня по 12 липня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  08 липня по 12 липня 2019  року

08.07.2019

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення.

2. Про роботу Чорнухинського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Полтавській області за І півріччя 2019 року.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за   червень 2019 року.

Пряма телефонна лінія з начальником  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

09.07.2019

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Про  стан  перепризначення субсидій на житлово-комунальні послуги з травня 2019 року».

Пряма телефонна лінія з головою ради районної організації ветеранів.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

10.07.2019

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян  Богодарівської сільської ради   першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із завідувачем  сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Нарада  у  в. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Куріньківської сільської ради.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

12.07.2019

Пряма телефонна лінія із директором центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

Нарада  у  першого заступника  голови райдержадміністрації  про стан  боротьби з амброзією полинолистою на території Чорнухинського району.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік