Основні заходи райдержадміністрації із 08 жовтня по 12 жовтня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 08 жовтня по 12 жовтня 2018  року

Пряма телефонна лінія із  заступником начальника Лохвицького об’єднаного управління  Пенсійного фонду  України  в  Полтавській області.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання:  «Про підготовку до зимівлі галузі тваринництва в господарствах агропромислового комплексу  району та перевірку стану заготівлі молока у населення».

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації Бибика В.П. з питання: «Про відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва».

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  з питання: «Забезпечення надання пільг на проїзд на приміських маршрутах та проведення виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних маршрутах».

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян Харсіцької сільської ради головою райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з головою ради районної організації ветеранів.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Богодарівської сільської ради.

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору культури і туризму райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Навчання у керівника апарату райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів, які не є юридичними особами публічного права, та апарату райдержадміністрації на тему: «Організація проведення щорічного оцінювання державних службовців».

Урочистості та святковий концерт з  нагоди  відзначення  Дня  захисника  України.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік

ОСНОВНІ ЗАХОДИ

райдержадміністрації  із 08 жовтня по 12 жовтня 2018  року

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян Харсіцької сільської ради головою райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з головою ради районної організації ветеранів.

09.00-14.00

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік