Основні заходи райдержадміністрації із 09 вересня по 13 вересня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  09 вересня по  13 вересня 2019  року

09.09.2109

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  стан  призначення  пільг  та  субсидій  на  тверде паливо та скраплений газ  у 2019 році.

2. Про підсумки роботи відділу «Чорнухинське бюро правової допомоги».

3. Про   стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за   серпень 2019 року.

Пряма телефонна лінія з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

10.09.2109

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Звіт головного державного соціального інспектора управління соціального захисту населення райдержадміністрації про роботу за І півріччя 2019 року».

Пряма телефонна лінія із  начальником   районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

11.09.2019

Пряма телефонна лінія з начальником Чорнухинського районного сектору Головного управління ДСНС України  в Полтавській області.

Нарада  у  в. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

12.09.2019

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем комунального некомерційного підприємства «Чорнухинська районна лікарня».

13.09.2019

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

Засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації.

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік