Основні заходи райдержадміністрації із 10 червня по 14 червня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  10 червня по 14 червня 2019  року

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про підсумки проведення районного свята до Дня захисту дітей.

2. Про передачу документів постійного терміну зберігання  до архівного відділу райдержадміністрації сільськими, селищною радами та установами району.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за  травень 2019 року.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Про  виконання   Програми зайнятості населення по Чорнухинському району на 2018-2020 роки  за січень-квітень 2019 року».

Участь голови райдержадміністрації заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації у  пленарному засіданні тридцять  дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

Пряма телефонна лінія із  начальником   районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

12.06.2019

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян сіл Вороньки, Пізники, Нова Діброва, Красне головою райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із завідувачем  сектору культури і туризму  райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

13.06.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Луговиківської сільської ради.

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем комунального некомерційного підприємства «Чорнухинська районна лікарня».

Засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із головним спеціалістом-юрисконсультом апарату райдержадміністрації.

13.06.2019

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік