Основні заходи райдержадміністрації із 10 квітня по 14 квітня 2017 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 10 квітня по 14 квітня 2017  року

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  підготовку до проведення у районі заходів з нагоди відзначення 295-ї річниці від дня народження Г.С.Сковороди.

2. Про роботу центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 2016 рік.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за березень 2016 року.

Пряма телефонна лінія з директором районного центру зайнятості.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у в.о. начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

Пряма телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

12.04.2017

Пряма телефонна лінія з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення в районі заходів у зв’язку з 31-ю річницею  аварії на Чорнобильській АЕС».

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації Кускова В.В. із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

13.04.2017

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам Кізлівської та Вороньківської   сільських рад щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Пряма телефонна лінія із  завідувачем сектору культури і туризму райдержадміністрації.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  завідувачем сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації.

Нарада у керівника апарату  райдержадміністрації з питання:  «Про  організаційні заходи з проведення І етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік