Основні заходи райдержадміністрації із 10 вересня по 14 вересня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 10 вересня по 14 вересня 2018  року

10.09.2018

Пряма телефонна лінія з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання:  «Про стан утримання тваринництва в літній період».

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Організація та проведення    своєчасного  і  якісного  розгляду  звернень  громадян  спеціалістами    управління».

Пряма телефонна лінія з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги»

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Харсіцької сільської ради.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  заступником начальника Лохвицького об’єднаного управління  Пенсійного фонду  України  в  Полтавській області.

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації з питання: «Про стан використання відпусток працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до вимог чинного законодавства».

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік