Основні заходи райдержадміністрації із 11 березня по 15 березня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  11 березня по 15 березня 2019  року

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Щодо підготовки до проведення виборів Президента України у 2019 році на території Чорнухинського району.

2. Щодо заповнення та подання електронних декларацій.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за  лютий 2019 року.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

12.03.2019

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  про   забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення.

Пряма телефонна лінія з начальником фінансового управління райдержадміністрації.

Засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з керівниками закладів освіти, культури, охорони здоров’я щодо впровадження заходів, які спрямовані на скорочення та заміщення споживання природного газу на підпорядкованих об’єктах у 2019 році.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Богодарівської   сільської ради.

Пряма телефонна лінія  з начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Урочисті заходи до Дня українського добровольця.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян  Хейлівщинської сільської ради   заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з   начальником відділу ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату райдержадміністрації.

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік