Основні заходи райдержадміністрації із 11 лютого по 15 лютого 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 11 лютого по 15 лютого 2019  року

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про епідемічну ситуацію із захворюваності на грип у 2018 році та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на період виникання епідемії у 2019 році.

2. Про соціальну роботу районного Центру соціальних служб для  сім’ї, дітей  та  молоді  за  підсумками 2018  року.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за  січень 2019 року.

Пряма телефонна лінія із директором центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації про організацію заходів до Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  про   стан призначення  різних видів допомог та соціальних гарантій в 2018 році.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян Куріньківської    сільської ради   першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

13.02.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації Бибика  В.П. про  результати проведення  рейдів  «Діти  вулиці», «Вокзал», «Канікули», «Бездоглядний» під час зимових канікул.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації   із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

14.02.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Богодарівської сільської ради.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення.

Відкриття фотовиставки «Їх вибрав час» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян Кізлівського старостату виконкому Чорнухинської селищної ради   головою райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  начальником   районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Засідання за «круглим столом» на тему: «Про соціальний захист учасників бойових дій на території інших держав».

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік