Основні заходи райдержадміністрації із 13 березня по 17 березня 2017 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 13 березня по 17 березня 2017  року

13.03.2017

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про заходи щодо подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, захист прав та законних інтересів дітей в районі.

2. Про  роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до     виконкому  Вороньківської  сільської  ради  протягом   2016  року,    відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів місцевого  самоврядування».

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів, доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голови  облдержадміністрації,  голови  райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із начальником  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

14.03.2017

Пряма телефонна лінія із начальником Чорнухинського районного сектору Головного Управління ДСНС України в Полтавській області.

Заходи з нагоди Дня українського добровольця.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 30-річчя заснування Чорнухинської районної організації ветеранів.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про хід підготовки до проведення в районі комплексу весняно-польових робіт».

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Засідання Координаційної  ради  у  справах  дітей при  райдержадміністрації.

16.03.2017

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Богодарівської та Білоусівської сільських рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян  сільської ради головою райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з головою ради районної організації ветеранів.

Засідання Громадської ради при Чорнухинській райдержадміністрації.

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови  райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік