Основні заходи райдержадміністрації із 13 серпня по 17 серпня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 13 серпня по 17 серпня 2018  року

13.08.2018

Пряма телефонна лінія з головним лікарем КЗ «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання:  «Про стан заготівлі кормів для громадського тваринництва у сільськогосподарських підприємствах району».

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

14.08.2018

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з  питання: «Про  стан  санаторно-курортного  оздоровлення пільгових категорій населення».

Пряма телефонна лінія із начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

15.08.2018

Пряма телефонна лінія із директором центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання «Про участь Чорнухинського району в конкурсі інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини».

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації   із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

16.08.2018

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян  Мелехівської сільської ради   першим заступником голови райдержадміністрації.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Луговиківської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

17.08.2018

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

Нарада у першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання: «Про доступність інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур».

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік