Основні заходи райдержадміністрації із 13 травня по 17 травня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  13 травня по 17 травня 2019  року

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2019 року № 237  «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

2. Про закінчення 2018-2019 навчального року, проведення   державної підсумкової атестації  та  зовнішнього незалежного оцінювання у закладах загальної середньої освіти району та  хід виконання Плану заходів щодо впровадження Концепції Нової Української школи в  закладах загальної середньої освіти району.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за   квітень 2019 року.

Пряма телефонна лінія з в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації   із працівниками  управління з питання: «Про стан  забезпечення  виплати щорічної разової  грошової  допомоги  до   5 травня 2019 року   ветеранам  війни».

Нарада у заступника голови райдержадміністрації  з питання: «Про підготовку до відзначення районних заходів  з нагоди Дня вишиванки «Чорнухинщина вишивана», Дня пам’яті жертв політичних репресій.

Засідання за «круглим столом» на тему: «Батьківський авторитет – могутня сила виховання».

Пряма телефонна лінія з начальником  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу агропромислового  розвитку райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Богодарівської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Районні заходи  з нагоди Дня вишиванки «Чорнухинщина вишивана».

Пряма телефонна лінія з начальником відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із завідувачем  сектору культури і туризму  райдержадміністрації.

Мітинг  до   Дня пам’яті жертв   політичних репресій.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

В. о. керівника  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   В.М.Лобунько