Основні заходи райдержадміністрації із 14 січня по 18 січня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  14 січня по 18  січня 2019  року

14.01.2019

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  виконання вимог законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців  та громадських формувань».

2.  Про    роботу Комунального підприємства «Чорнухи комунгосп» за 2018 рік.

3. Про стан  виконання  розпорядчих  актів та доручень  Президента України, Кабінету  Міністрів  України, центральних  органів  виконавчої  влади,  голів   обласної  та районної державних  адміністрацій за грудень 2018 року.

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

14.01.2019

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  про підсумки проведення виплати  частини невикористаної субсидії за минулий опалювальний період.

Пряма телефонна лінія  з начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації з питання: «Про організацію та проведення заходів з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки».

16.01.2019

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян с. Білоусівка  головою райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником фінансового управління райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Богодарівської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Новорічне дійство для дітей пільгових категорій, обдарованих дітей закладів загальної середньої, дошкільної освіти району  за участі голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  начальником   районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік