Основні заходи райдержадміністрації із 16 грудня по 21 грудня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  16 грудня по 21 грудня 2019  року

16.12.2019

Участь голови райдержадміністрації керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації у спільному  засіданні постійних комісій районної ради.

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

17.12.2019

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Про стан  контролю  за  своєчасністю  виплати  заробітної  плати  та  дотримання  соціальних  гарантій  найманих  працівників».

Засідання  міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Пряма телефонна лінія з начальником фінансового  відділу райдержадміністрації.

18.12.2019

Участь голови райдержадміністрації заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації у  пленарному засіданні 45 сесії районної ради  7 скликання.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян сіл Постав-Мука, Сухоносівка, Лісова Слобідка, Пацали першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із директором територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району.

Нарада  у  в. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

19.12.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому     Богодарівської сільської ради.

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

Районні заходи до Дня Святого Миколая, відкриття Головної ялинки району.

20.12.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

21.12.2019

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації   із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з  актуальних  питань (звіт відділення соціальної допомоги вдома).

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.САМОЙЛІК