Основні заходи райдержадміністрації із 16 жовтня по 19 жовтня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 16 жовтня по 19 жовтня 2018  року

16.10.2018

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  з питання: «Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції».

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про проведення Всеукраїнського рейду «Урок» шляхом перевірки охоплення дітей навчанням, їх фактичної наявності на заняттях та стану підготовки дітей до нового навчального року.

2.  Про  підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян Постав-Муківської сільської ради   першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації.

17.10.2018

Пряма телефонна лінія з начальником  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Пряма телефонна лінія із начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Вороньківської сільської ради.

Навчання у керівника апарату райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів, які не є юридичними особами публічного права, та апарату райдержадміністрації на тему: «Організація проведення щорічного оцінювання державних службовців».

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем комунального закладу «Чорнухинська центральна районна лікарня».

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік