Основні заходи райдержадміністрації із 17 грудня по 22 грудня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 17 грудня по 22 грудня 2018  року

17.12.2018

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

18.12.2018

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  з питання: «Організація  і  проведення  роботи  щодо  профілактики  та  попередження  корупційних  проявів  серед  посадових  осіб,  уповноважених  на  виконання  функцій  держави».

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про стан  контролю  за  своєчасністю  виплати  заробітної  плати  та  дотримання  соціальних  гарантій  найманих  працівників.

2. Про  проект районного бюджету на 2019 рік.

3. Про завершення збирання пізніх сільськогосподарських культур у господарствах району.

Пряма телефонна лінія із  заступником начальника Лохвицького об’єднаного управління  Пенсійного фонду  України  в  Полтавській області.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Районні заходи до Дня Святого Миколая, відкриття Головної ялинки району.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Хейлівщинської сільської ради.

Засідання Ради регіонального розвитку при райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем комунального закладу «Чорнухинська центральна районна лікарня».

Участь голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації у  пленарному засіданні тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

22.12.2018

Пряма телефонна лінія із в. о. начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік