Основні заходи райдержадміністрації із 17 вересня по 21 вересня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 17 вересня по 21 вересня 2018  року

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про стан  призначення   пільг  та  субсидій  на  тверде  паливо  та  скраплений  газ у 2018 році.

2. Про  стан нарахування та розрахунків за оренду земельних часток(паїв) орендарями району.

3. Про підсумки проведення комплексної перевірки здійснення  виконавчим комітетом Вороньківської сільської ради  делегованих повноважень  органів виконавчої влади.

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з директором Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з питання: «Про оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування під час літніх канікул» та поточних  питань.

Урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Чорнухинщини від  нацистських окупантів.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

18.09.2018

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з  питання: «Про стан  призначення   пільг  та  субсидій  на  тверде  паливо  та  скраплений  газ у 2018 році».

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян   Постав-Муківської сільської ради   першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  начальником   Чорнухинського районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

19.09.2018

Пряма телефонна лінія із начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Нарада у першого заступника  голови райдержадміністрації    з  питання:  «Про  хід  виконання  робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування, доріг та вулиць комунальної власності в населених пунктах району протягом 2018 року».

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Хейлівщинської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору з питань  державної реєстрації райдержадміністрації.

Засідання  Координаційної  ради  у  справах  дітей при  райдержадміністрації.

21.09.2018

Пряма телефонна лінія із в.о. начальника відділу ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату райдержадміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік