Основні заходи райдержадміністрації із 19 лютого по 23 лютого 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 19 лютого по 23 лютого 2018  року

19.02.2018

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1.Про  соціальну роботу районного Центру соціальних служб для  сім’ї, дітей  та  молоді  за  підсумками 2017  року.

2. Про  інформаційне наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації    із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

20.02.2018

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з  питання: «Забезпечення санаторно-курортними путівками пільгових категорій населення».

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації .

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян   Кізлівської сільської ради   першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом Хейлівщинської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади (передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні») протягом 2017 року.

Тематичні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні  в закладах культури району.

21.02.2018

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян  Луговиківської сільської ради   заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з директором Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації   із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкому  Богодарівської та Мелехівської сільських рад щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Пряма телефонна лінія із  завідувачем сектору культури і туризму райдержадміністрації.

10.00-13.00

Участь голови райдержадміністрації,  заступників  голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації в роботі 27 сесії районної ради 7 скликання.

Участь керівництва району у заходах, що  проходять в рамках щорічної Всеукраїнської культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв України – трудівникам села».

23.02.2018

Участь представників райдержадміністрації у сходці жителів Луговиківської сільської ради (громадські слухання щодо створення об’єднаної  територіальної громади).

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   В.М.Лобунько